Regeneracja włosów wg Szwedzkiego eksperta.

3 Napisane przez - maj 10, 2019 - Ochrona włosów, Suplementacja dla Wegan

Wywiad z Bobbym Odunco –

Regeneracja włosów i ich wzmocnienie – poznaj sekrety najbardziej znanego fryzjera w Skandynawii!

Uzyskaj piękne i mocne włosy dzięki suplementowi Bobby Super Hair

Bobby Oduncu jest fryzjerem, osobistym trenerem, przedsiębiorcą, influencerem, ale i gwiazdą telewizyjną oraz i Life coach’em. Jest najbardziej znanym fryzjerem ze swoim 26-letnim doświadczeniem w branży. We współpracy z Better You stworzył Bobby’s Superhair, który stał się ulubionym suplementem na włosy wielu klientów. W wywiadzie Bobby opowiada więcej o sobie oraz swoich najlepszych wskazówkach dotyczących włosów.

Jak opisałbyś siebie?

Jestem mężczyzną żyjącym pełnią życia! Szczęśliwe małżeństwo, otoczone przez najlepszych na świecie przyjaciół oraz rodziną każdego dnia. Bardzo konstruktywnym przedsiębiorcą, dlatego uwielbiam nowe projekty i lubię mieć wiele na głowie  w tym samym czasie. Moje środowisko prawdopodobnie określiłoby mnie jako trenera życia, ale i pokornego przyjaciela, który jest wtedy, kiedy potrzebujesz pomocy. W moim sercu znajdują się wszystkie dobre dusze, nigdy w życiu nie można zdobyć za dużo miłości.

Co jest najlepsze w twojej pracy?

Widząc szczęście i radość innej osoby! – zdecydowanie to najlepszy moment dla mnie. To jest powód dla którego idę do pracy z uśmiechem na twarzy każdego dnia

Jakie są twoje najlepsze wskazówki dotyczące utrzymywania silnych i zdrowych włosów przez całe życie? 

Najważniejszym warunkiem jest ogólne dbanie o ogólny poziom zdrowia. Jeśli mamy dobre samopoczucie, odżywiamy się dobrze, dbamy o jakość produktów, które stosujemy, wtedy mamy pewność, że nasze włosy będą w pełni zdrowe i silne. Coś czego nie należy robić to na pewno nigdy nie róbcie farbowania i rozjaśniania włosów w domu z użyciem tanich produktów z supermarketu! Aby móc później odzyskać ich wcześniejszą jakość będziemy musieli podjąć sporo zabiegów u fryzjera, które niestety często bywają bardzo kosztowne!

Jak często należy ścinać włosy?

Bardzo różne w zależności od tego, co masz na głowie, jeżeli są to krótkie fryzury jest to zazwyczaj około 4-5 tygodni, natomiast dziewczyny z długimi włosami zalecamy co około trzy miesiące (najczęściej to, co polecam, to około 8-10 tygodni)

Co sprawiło, że postanowiłeś zrobić suplement diety dla swoich włosów?

Kiedy byłem małym chłopcem, moje zainteresowanie światem piękna zostało przebudzone i stworzyłem marzenie, aby pomóc ludziom poczuć się lepiej, by byli szczęśliwsi. Z pasją poświęciłem swoje życie włosom, zdrowiu i urodzie, więc moje 26 lat w branży dało mi zaszczyt pomóc wielu ludziom w zależności od ich konkretnych potrzeb. Kilka lat temu frustracja stała się silniejsza, chciałem podzielić się wiedzą z większą ilością ludzi, ale nie miałem okazji ich spotykać. Po prostu chciałem dać każdemu takie same warunki, bez względu na to, gdzie mieszka i skąd pochodzi. Dlatego zacząłem prowadzić własne dochodzenie i zapytałem moich klientów w salonie. Zauważyłem, że istnieje wspólny mianownik w tym, że wszyscy wydawali się zagubieni. Po kilku miesiącach planowania stało się jasne, że chcę stworzyć produkt, który wzmacnia nie tylko włosy, ale i paznokcie i skórę w postaci suplementu diety. Szukałem najlepszego producenta i znalazłem Better You, który ma ogromne doświadczenie w naturalnych suplementach. 

Powiedz nam więcej o swoim suplemencie, Bobby’m Superhair.

Z moim wieloletnim doświadczeniem jako fryzjer i podejściem wellness wraz z Better You, opracowaliśmy produkt do włosów, który jest idealny nie tylko dla europejskiego stylu życia, ale też opracowaliśmy produkt ze specjalnie dobranych składników do dbania o jakość skóry i paznokci.

Jeśli mamy zniszczone włosy lub są słabe i wypadają, skąd brać właściwą pomoc? Jak zadbać, aby regeneracja włosów była jak najlepsza?

Od fryzjera! Porozmawiaj i przeanalizuj swoje włosy u fryzjera i dowiedz się, co jest najlepsze dla Twoich włosów, jakich produktów użyć. Szampon i odżywka, które są dostosowane do twoich włosów i ochronią przed gorącem są koniecznością! W razie potrzeby możesz skorzystać z większej liczby produktów, które może Ci polecić Twój fryzjer. Na przykład Superhair Bobby’ego! Regeneracja włosów gwarantowana już po pierwszych dniach użycia.

Czy jest jakiś myk do wymarzonych ładnych włosów?

Oczywiście – mój Bobbys Superhair to najlepszy sposób do naturalnego piękna. Wymarzone włosy możemy również wykreować przy pomocy rozszerzeń w moim salonie 🙂 – Oczywiście, że codzienna pielęgnacja, więc dbanie o dietę oraz odpowiednia suplementacja również. 

Co robisz, gdy nie pracujesz?

Robię wszystko, co sprawia, że czuję się dobrze, ćwiczę, spędzam czas z moim mężem, przyjaciółmi i rodziną. Daje jakość ze złotą krawędzią w codziennym życiu w każdym wolnym czasie, jaki mam przed sobą. Warto czuć się dobrze po prostu!

Co Cię inspiruje?

Inspiruję się wszędzie! Od otoczenia, od znajomych, klientów. Na przykład, od osoby stojącej przede mną w kolejce do sklepu – wszędzie. Nie mam reguły by znaleźć inspirację, ale zainspirowanym być muszę!

Jakie są twoje najlepsze sekrety dla włosów? 

Zadbaj o swoje włosy, kupuj dobre produkty i bezustannie chodź do fryzjera. Mamy profesjonalny trening, aby uzyskać pożądany wygląd, więc my fryzjerzy, zwracamy uwagę na kolor i kształt. Wybierz Superhair i zainwestuj w Siebie. Nigdy nie oczekuj wymarzonych włosów, jeśli nie jesteś przygotowany do inwestowania i przede wszystkim, pamiętaj, że wymaga to czasu.

Gdzie mogę kupić Twój produkt na regenerację włosów?

Produkt znajdziesz w sklepie internetowym Better You – kliknij by przejść do produktu. 

(Regeneracja włosów na najwyższym poziomie przy stosowaniu tylko 1 kapsułki dziennie!)

Bobby Super Hair - Regeneracja włosów.
Naturalny suplement Bobby – Super Hair. Zatwierdzony przez wegan!

Zapraszamy również do oferty w serwisie Allegro, gdzie posiadamy super sprzedawcę oraz 100% pozytywnych komentarzy. Należymy do programu SMART, więc dostawa jest za darmo, ale masz też 100% gwarancji satysfakcji z zamówienia. Najnowszą ofertę wegańskich suplementów znajdziesz również na stronie naszego Sklepu Internetowego. Wykorzystując kod rabatowy: BETTER10 otrzymasz 10% zniżki na zamówienie.

Po więcej artykułów, zapraszamy do czytania naszego bloga.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź